Darbo valandos
P - Pn : 09:00-17:00

Mūsų teikiamos paslaugos

KONSULTACIJŲ KAINOS

  • Buhalterinių klausimų konsultacijos kaina – 100€ + pvm. 
  • Tarptautinio finansininko konsultacijos kaina – 300€ + pvm. 

MOKESČIŲ KONSULTACIJOS – FINANSŲ VALDYMAS

Sumažinti verslo riziką padeda atsakingas finansų valdymas, verslo planavimas bei finansinių rezultatų prognozavimas. Kai kurie finansų valdymo tikslai gali priklausyti nuo įmonės rūšies ir kitų veiksnių.

VERSLO KONSULTACIJOS

Verslo konsultacijų metu siekiama, kad konsultuojami verslininkai galėtų sėkmingai kurti ir plėtoti verslą. Konsultacijų spektras platus – nuo juridinės formos pasirinkimo iki buhalterinės apskaitos ar komercinio pasiūlymo parengimo.

BUHALTERINĖS APSKAITOS PASLAUGOS

Tvarkinga buhalterinė apskaita garantuos sėkmingą verslo vystymąsi ir išsikeltų tikslų, realizavimą. Mūsų komanda pasirūpins, kad visos buhalterinės paslaugos būtų atliktos tiksliai ir profesionaliai. 

ĮMONIŲ STEIGIMAS

Steigiame visų juridinių formų įmones. Konsultuojame dėl juridinės formos pasirinkimo, labiausiai tinkančio Jūsų verslo idėjai.

ĮMONIŲ PARDAVIMAS

Verslininkams, kurie nori įkurti įmonę greitai ir be didesnių investicijų, užsieniečiams, norintiems išvengti daug laiko atimančių steigimo procedūrų, patogu įsigyti jau įsteigtą įmonę.

TEISINĖS PASLAUGOS

Teikiame teisines paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims.

Mūsų specialistai bei partneriai, turėdami ilgesnę kaip 20 – ies metų darbo patirtį, siūlo plataus spektro verslo ir teisines konsultacijas bei teisinę pagalbą fiziniams ir juridiniams asmenims, tarptautinėms organizacijoms bei įmonių grupėms.

Taupydami Jūsų laiką ir išvengdami papildomų išlaidų, tiesiogiai bendradarbiaujame su advokatais, notarais, antstoliais, kitų sričių specialistais.

DUOMENŲ APSAUGA

Mūsų tikslas yra Jums padėti apsaugoti savo darbuotojų, klientų ir partnerių asmens duomenis. Siekiant šio tikslo, parengiame būtinąją BDAR įgyvendinančią dokumentaciją, apmokome Jūsų darbuotojus saugaus asmens duomenų tvarkymo, atstovaujame Jūsų organizaciją bendraujant su Valstybine duomenų apsaugos inspekcija.

Įsigaliojus BDAR reglamentui Europos Sąjungoje, 2018 metų pabaigoje Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija paskelbė rekomendacijas skirtas užtikrinti reikalavimų atitiktį Lietuvoje.

Inspekcijos paruoštos gairės nurodo dvidešimt minimalių techninių ir organizacinių duomenų saugumo reikalavimų. Tačiau šie reikalavimai laikomi pakankamais tik organizacijoms, kurios nesusiduria su aukšta rizika, susijusia su pavojais fizinių asmenų teisėms ir laisvėms. Todėl daugelis organizacijų privalo įgyvendinti ne tik šiuos minimalius reikalavimus, tačiau turi imtis ir papildomų veiksmų, siekiant tinkamai apsaugoti tvarkomus asmens duomenis ir užtikrinti reikalaujamą saugumo lygį, kaip ir aiškina Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas.

DARBŲ SAUGA

Konsultuojame darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais, vadovaudamiesi galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais.

Konsultacijų metu konsultuojame įmonės vadovus, darbuotojų saugos ir sveikatos specialistus darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais bei pateikiame pasiūlymus kaip spręsti iškilusias problemas.

SUTARČIŲ RENGIMAS IR VERTINIMAS

Sutartis yra esminis sutarties šalių tarpusavio santykių teisinis pagrindas, todėl sudarant bet kurią sutartį, labai svarbu surasti išankstinius sprendimus, padėsiančius užkirsti kelią ateityje galimoms problemoms kilti. Todėl kvalifikuotas sutarties parengimas, kitos šalies parengtos sutarties teisinis įvertinimas, pagalba sutarties šalių derybų procese gali padėti sutaupyti daug brangaus laiko ir problemų ateityje.

ATSTOVAVIMAS VALSTYBINĖSE INSTITUCIJOSE

Atstovaujame kliento interesus valstybinėse institucijose, bankuose, kredito įstaigose bei kitose organizacijose

ATSTOVAVIMAS TEISMO PROCESE

Reikia patikimo ir profesionalaus advokato kuris tinkamai atstovautų Jūsų interesus teismuose ir kitose institucijose? Susisiekite su mumis. Mūsų teisininkai ir partneriai atstovauja tiek fizinius, tiek juridinius asmenis civilinėse, administracinėse, šeimos, darbo, mokesčių, intelektinės nuosavybės teisės gynimo bylose, visų instancijų teismuose.

Siūlome finansų vadovo nuomą ir padedame pinigų srautų valdymo ar finansavimo šaltinių pasirinkimo klausimais.

biuras@vipteise.lt
·  P – Pn 09:00-17:00